23.07.2008

Çiğ

Yahu günlük bir koku ya da parfüm her neyse, almış annem geçenlerden bir gün. Zaten ben oldum olası kendime bir şey almamışımdır, şu 26 yok 27, kaç yaşındayım lan ben, 27, 27 yıllık hayatımda gidip de kendime bir şey almışlığım yoktur mirim. Sevmem alışverişi. Bununla övünüyor muyum? Yooo. Üzülüyor muyum? Yooo. Çok da tın.

Mesela bu aralar, aslında tüm zamanlar, üzerime giydiğim herşeyi ablam almıştır. Zaten öyle fazla da değiştirmem üstüme giydiklerimi. İki tişörtle yazı geçirebilirim bıraksalar. Yıllardan beri ilk defa kendime gidip bişey aldım o da mp4 player oldu, bunu işlemiştik.

Yahu geçen gün bu bir kilitlendi, ekranda görüntü falan gitti. Ama çalmaya devam ediyordu. Ne kapanıyor, ne açılıyor, tuşlar çalışmıyor, ama şarkıları çalmaya devam ediyor. Böyle saçma bir psikoza girdi. Sonra USByi taktım, elektriği yiyince kendine geldi.

Hava çok sıcaaaaaaaak.

Bu salak sersem sinir sivrisineklere bir çözüm bulmalı.

Bahçede 4 tane yavru kedi var bu arada. Oynuyolar falan, cidden neşelendiriyorlar insanı.

Neyse ne diyorduk, ha evet şu parfüm meselesi, kendime parfüm de almışlığım yoktur benim. Ablam alır genelde parfümlerimi de. Çok da parfüm meraklısı birisi değilimdir zaten. Şu açık satılan parfümler var ya onlardan almış annem, geçerken beğenmiş. Yahu dün bir fışk fışk yaptım iki tane, yahu çıkmak bilmiyor bunun da kokusu, iki günden beri. Fena değil, chi galiba, öyle bir şey. Neyse. Sonuçta fena değil, orijinali bu kadar kalıcı mıdır acaba :) Sanmam. :)
.
Şimdi bak bir şarkı ekliyorum ki, acayip hoş bir şarkı. Dur yahu, yanlış ekledim galiba, bu muydu? Bu bu, ok, "In Flames" söylüyor, "Drenched In Fear" diyor.
Ne diyor?
"You wont, find a friendly face in the crowd" diyor.
Pek güzel diyor.Hiç yorum yok: