12.08.2008

çay molası ajansı


Çay molası haberleri.

Yaptığım hesaplara göre İstanbul’da, şu ana kadar kullandığımız şekilde su kullanmaya devam edersek yaklaşık 123 günlük suyumuz kaldı. :) gülme. :)

İzmir’de sahte beyin cerrahı yakalanmış, Hem de hastanın röntgenini ters tutunca :) Hahaha oha ya :) düz tutsa, direkt operasyona başlayacak yani. Böyle mi ayırıyorlar sahte doktorları gerçeklerinden, röntgeni düz tuttuğun sürece sorun yok :)

Koşmanın yaşlanmayı geciktirdiği anlaşılmış. Düzenli koşan insanların kalp ve diğer fiziki sıkıntılarının azaldığı ve daha mutlu oldukları ortaya çıkmış. Haftada ortalama 4 saat koşuyu normal olarak niteliyor doktorlar.

Kaliforniya’lı bilim adamları, nanoteknolojiyle, üç boyutlu cisimler etrafındaki ışığı bükerek, bunları görünmez kılan bir malzeme ürettiklerini söylemişler. Görünmez adam o kadar da hayal değil yani artık öyle mi?

Agyness Deyn 2008'in en şık kadını seçilmiş.

Bahçeşehir Üniversitesi, 2008-2009 öğretim yılı için yöneticilere yönelik hazırladığı yeni bir yüksek lisans programı ile öğrencilerine görgü (adab-ı muaşeret) kurallarını da öğretmeyi amaçlıyormuş. Sınavı nasıl yapacaklar peki, hop hişt ağzını şapırdattın otur sıfır. Hey gözlüklü, o bıçak öyle mi tutulur? falan gibi mi?

Tüm zamanların en korkunç filmi "the exorcist" seçilmiş. O kadar da korkunç değildi yahu? Gerçi ben izlemedim galiba :) Aaa bak "Ring" (Halka) 5. olmuş. eh.

Haftada 8 den fazla yumurta yemek kolesterol nedeniyle erkek ömrünü kısaltıyormuş, abow. Ooo bi haber daha, denizden çıkıp şapır şapır suları damlaya damlaya plajlarda gezinen plaj danaları için geliyor, ıslak mayo ile uzun zaman oturmak prostat yapıyormuş :) hahaha. Dana mı dedim ben, aa pardon. :)

Kayseri-Ankara yolunun 37. kilometresinde üst yapı ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyormuş. :)

Eveet, mola da bitti, yazı da bitti, mesaimiz de bitiyor, şurada kaldı sadece 4500 saniyemiz. :)

Hiç yorum yok: