23.08.2008

sinapistrum

Der iz samting dikilıs.van dey yu vil kıray.

end ay vont du eniting.

end ay vil bi loking tu yu wit sımayl on may feys.

bikauz ay heyt yu.

Bu çok saçma yahu :)

Kendi koyduğumuz şeylerin esiri oluyoruz. Şurada 1 saattir 2 online görüyorum diye, sürekli girip girip, acaba hâlâ burada mı, acaba ne yapıyor, acaba neyi okuyor diye meraklanıp duruyorum. Bu gerçekten çok saçma. Takıntılı bir insan olmak çok kötü. :)

Ki daha büyük takıntı, lostvari bir durum, ben yaklaşık 2 aydır burada 2 online görmedim. Tek başıma yazıyordum herşeyi, blogcuya geri dönüş kararı aldığım günün ertesi günü burada 2. kişiyi görmek bana ilginç geldi. What is matrix ulan falan oldum :)

Dediğim gibi psikolojik bir hadise bu, hani şu kendi düşüncelerinin esiri olma durumu. Ne yalan söyleyeyim, blogcu'da psikolojik olarak daha rahat hissediyorum kendimi yazarken brother. Belki çok anlamsız ama neden bilemiyorum. Buraya da bir türlü ısınamamıştım, zorunlu şekilde buraya gelmem nedeniyle de olabilir, öyle zorunlulukları sevmem ben pek. Zorunda olmalıklar hoşuma gitmez. Ama yine ne yalan söyleyeyim burası da hoş, kullanım açısından, öellikler açısından falan, o yüzden her iki tarafı da açık tutuyorum, isteyen, istediği yerden, istediği gibi, istediği kadar, istediği, istek, ist, is, i.

haydi iyi cumartesiler.

Hiç yorum yok: