1.09.2008

farketmiş bulunuyorum (editlenmiş süper speşıl edişın)

Suda eriyen şu dispril diye bir ilaçtan bahsetmiştim ya sana günlük, bundan günler günler ve de günler önceydi. Şimdi bugün şunu farketmiş bulunuyorum ki bu meret soğuk suda daha zor eriyor.
.
Ahaha, ne ilginç bir durumdur ki, şu gogılda bir tane suda eriyen dispril resmi aratmak için görsellere girdim, yazdım dispril diye, benim blogcudaki blogu çıkarttı bana görsel diye.
.
Kafam tamamı ile birlikte kredi kartına 12 taksitle satılmış gibi. O yüzden daha fazla devam edemeyeceğimden ötürü, düttürü, düttürü, düt.
.
Korkutan edit: "Noluyo lan" dedirtecek cinsten bir olay yaşadım az önce, ki zaten "noluyo lan" dedim.
.
Tam yazıyı bitirdim, güzel, düttürü düttürü düt dedim. Arkamda yatağımın üzerine boylu botunca yatmış gitar bozuntusunun üstten üçüncü teli "toing" diyerekten kendisi kendisine kopuverdi. Ya da "voing" de demiş olabilir. Birşey mi demek istiyosun bana, çok mu zorladım seni onu mu diyorsun, ne diyorsun, adam gibi konuş, toing voing anlamam ben. Korktum gece gece ya kimse yok zaten evde, arkamdan toing diye kim bu toing'leyen dedim, töbe töbee akşam akşam gerildim gerim gerim. (Çin Malı boykotu falan yok mu bu aralar?)

Hiç yorum yok: