1.09.2008

Filmografik Manyama

naber sevgili günlük, nasılsın? İyi iyi aferin.

Dün arkadaşlarla "aynalar" filmine gittik. Fena değildi film. Korku gerilim olayına ilgi duyan arkadaşlara tavsiye olunur. Biraz halka mantığındaydı. Zaten sonunda da yazmışlar, "Bu film kore sinemasından -in the mirrors- filmi baz alınarak çekilmiştir" diye.

Keyfır Sadırlend oynuyor. 24'ün Cek Bağver'i. Bir de bu adamın oynadığı "Çizgi Ötesi" diye bir film vardı, hani tıp öğrencileri, birbirlerini öldürüp öldürüp diriltiyorlar, öteki tarafa gidip gidip geliyolar falan, bak kaç yıl geçti hala hatırlarım, ulen ne güzel filmdi be.

Bir de cnbc-e de bir zamanlar, Thesis (Tez) diye bir film izlemiştim, gerilim deyince aklıma geldi, cidden güzel bir filmdi.

Bir de şey vardı ya, Uzaylı Zekiye miydi neydi, noldu ona? Gerçi şimdiki zaman televizyonundaki bez bebekleri, seleneları, prensen perfinyaları falan görünce, daha bir yamuluyor ya insan o da ayrı bir tez konusu.

Bir de Neşe olayı vardı, kronik kepek sorunlu kız. N'oldu ya buldu mu birini artık? Kepekleri yüzünden bir düzgün sosyal hayatı olamadı gitti kızın. Neşe Oya Arzu Kaya grubuna katıldığı konusunda iddaalar var ama, çok gerçekçi gelmedi bana. Bilemiyorum, belki de? Yoksa?

Hiç yorum yok: