16.09.2008

Know-How yanılsaması

Yahu şu öğle arası uykularının resmileşmesi konusunda bir şeyler yapılsın istiyorum günlük. Bak mesela Çin'de oh millet 12-13 uyuyo. gayet güzel bence tüm dünya da bu böyle olmalı. Lütfen.

- Peki nedir bu veryansının nedeni?
- Uykum var ulaen, başka ne olacak.

Sabah da 11:30 a kadar xxxxbank'taydık, know-how almaya gittik. Bu know-how dedikleri de resmen antin kuntin bir şey. Öyle okulda öğretildiği gibi, oo teknoloji transferi, artık gelişmiş ülkeler bilgi satıyor falan değil, ulan gittik, adamla mıy mıy bişeyler konuştuk, zaten ne dediğini de duymadım fazla, o kadar ağzının içinde konuşuyo ki adam, mıy mıy mıy uykum geldi iyice, muhasebe kayıtlarını falan verdiler, sonra müşteri bilgileri falan gözükmesin diye oraları silip verelim dedi, gitti bişeyler yaptı, şimdi bakıyorum da elimdeki notları herşey kabak gibi okunuyo, :) boş yere hava, bilgileri silecekmiş falan, peeh. Know-how aldığımız adama bak, güvenlik diye müşteri bilgilerini tükenmez kalemle karalıo, Allah'ım ne günlere kaldık.

Neyse, sonra geldim, öğlen yarım saat uyudum, valla kim ne derse desin, öğlen tatili sonuçta ne yapacağıma benim karar verebilmem lazım bu zamanda. Rüya bile gördüm.

Şimdi de eve geldim, sevgili Metallica'mızın kafamı yerine getirmesini dinliyorum. Şarkımız, "Broken, Beat and Scarred".
But we dieee harrd.

Akşama da evde sebzeli tavuk varmış.
Gıdak.

Hiç yorum yok: