25.09.2008

pişing

Bugün bir arkadaşımdan gelen maille de tasdiklenen şu olayı seninle paylaşayım istiyorum günlük. Geçen gün bana da geldi, takip ediliyormuşum, hem de ip'mle, hem de uydudan.

Sizin de mail kutunuzda şöyle bir mail gelebilir yakın zamanlarda, neydi lan bakim bir saniye, hah, buldum."Uydudan takiptesin" diye bir mail.

Girdim baktım, daha ilk cümlesinden antrikot olduğu besbelli bir mail. Aynen şöyle diyor;

----
soylediklerimi sakin hafife alma. ip adresin ile uydudan yerin takip ediliyorlar.bunu msn listendeki arkadaslarindan biri yapiyor. hangi arkadasin oldugunu anlamak icin HEMEN TIKLA: http://www.takib-ediyorlar.info sende arkadaslarinin yerini ip numarasindan tespit edebilirsin.bir dost..
---

Hahah, yahu okur okumaz bir kopuntu gelmişti zaten, web adresine de bak, "taki(b)-ediyorlar", o ne be, ulan yaptınız bari Türkçe'yi düzgün kullanın. Sosyal sorumluluğumun tavana vurduğu bir ana denk geldi, girdim denedim bakayım neymiş diye, sitenin görüntüsü şöyle;

Hahaha girdiğimde beni şoke edecek kadar basitçe kazırlanmış bir site buldum karşımda, direktman utanmadan bir de msn adresinizi ve msn şifrenizi girin diyorlar. Yahu cidden amma eğlendim akşam akşam. Bir de yazmışlar, "olabilecek kötü niyetli kullanımlardan sorumlu tutulamayız" falan diye, yahu ne diyeyim ben size

Girmeyin yavrum siz de msn şifrenizi oraya buraya, töbe töbee. Buraya mail adresinizi girdiğinizde en iyi ihtimalle msn'inizdeki herkesin adreslerini alırlar, en kötü ihtimali düşünmek bile istemiyorum. Msn adresinize elveda diyebilirsiniz.

Neyse işte böyle yani, anafikri anladınız siz.

Hiç yorum yok: