3.10.2008

Hasta la windows vista beybi

Mesaj atıyorum gitmiyor, arıyorum aramıyor, nedendir bilmem. Bir sakatlık var. Türkselim aradı, aa yawrum nerdesin seni bekliyoruz dedi, kapatmış olabilirler telimi. O yüzden bu şarkı 18yaş altı okuyucularımız için geliyor. “Ben seni bip bip bip bip sevdim, de bip bip bip bip’mişsin geç fark etim, bip.”

Ne yapalım, adaletin kestiği parmak kanamaz.

Eveet, anladığım kadarıyla telefonum -yani hattımdan bahsediyorum- kapanmamış, bilakis telefonum -yani telefonumdan bahsediyorum- bozulmuş sanırım. Yuppiii diyerek psikolojik yanılsamamızı açık edelim. Ben böyle yanılsamanın bip bip de bip bip. Ne yuppisi oğlum, gitti telefon sanırım. Yani emin değilim arada çalışıyor gibi çünkü. Bakalım kendi kendine düzelir belki, bir kapatıp açalım, bir ofise girip çıkalım. Binadan çıkalım. Tekrar girelim. Olacak gibi değil bu iş. Allah’ım bana bir çıkar yol göster, bir işaret göndeerrr. doink. '!' aha işaret geldi. Ünlem işareti geldi, olaya bak. küt. '?' aha bir de soru işareti gedi. Ve olaylar iyice karmaşık bir hal almaya başladı sanırım, çünkü nereden geldiyse Ulaş geldi.
- Merhaba ben Ulaş.
- Ulaş olum benim tel bozuldu, atim mi kafana bunu şimdi senin.
- Abi ne desen haklısın.
- Ulan haklıyım da tel çalışmıyo, napiym böyle hakkı, aha bir de Hakkı çıktı. Kim ulen bu Hakkı. Hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal.
- Abi kafayı yiyosun sanırım sen.
- Sanırım. Isırırım.

Yahu hasta oldum. :( Olaya bakınız ki tam da işe geldiğim gün, şu Cuma'yı bağlayamadılar gitti tatile böyle ikigözüm ikiiki çeşme sürünüyoruz sevgili bilgisayarın karşısında. Bir de bir üşütme var ki arada bir titretme geliyor sormayın a dostlar. Teraflumanyak oldum, sabah öğle akşam 3x1 olaraktan yutulan titanyumsarısıhap. Doktora da gitmiş değilim hani. Bakalım geçmezse gideyim diyorum. Nasıl diyorum iyi diyorum iyi. Burnum da tıkalı, kırık olduğundan normal yani kırık olmayan burunlara göre benim bu nezlelerim falan daha bir kronik geçiyor. Ooh nezlemi seveyim. Akşam olsun eve gideyim. Anneaaa ıhlamur faksla.

Hiç yorum yok: