30.10.2008

Herkezin bi şarzı var

Eveet, sevgili mp4 playerimin usb’si iyicene kafayı sıyırttı. Önce evdeki bilgisayarımın tüm usb girişleri gömçürtmekle kalmadı, artık evde normal bildiğin elektrikle de şarz olmamaya başladı. Dıkşın. Şarj ulan onun adı şarj. Çıkıp çıkıp karşıma şarz şarz diyorlar, insanın uçası, kafa atası donga bonga küt diye dalası geliyor, da tutuyor işte bir iç kuvvet dalamıyorsun.

Bir de şu herkez kavramı var. Ulan Türkçe’nizi n’apayım ben sizin. Herkez ne ya? Herkes o herkes, herkes bundan sonra herkes diyecek, lütfen daldırtmayın kendinize. Mazot da bir yetele olacak. Ancelina Coli de bize mantı yapmaya gelecek.

Neyse, evet ne diyordum, şu mp4 playerim, evet, elin bilgisayarlarına takıyorum, takır tukur çalışıyor, evdeki bilgisayarımla arasını yapamadım bir türlü. Şimdi misal işteyim, taktım bilgisayara, abowaow, sanki her şey normal, sanki her şey güllük, sanki her şey gülistanlık, sanki her şey herkes ve hepsi ve hep beraber ve harikulade ve hariku.

Haftalardır şarkı atamadım mp4 playerima biliyor musun Nalan, çok bedbahtım, nayır.

Sürekli aynı şarkıları dinlemekten algım daraldı. Müsait bir zamanda format atacağım şu bilgisayarıma inşallah, bakalım o zaman göreceğiz hanyayı iyonyayı.

Hiç yorum yok: