1.12.2008

Reckon

Az kaldı günlükcüm... Sende yapmak istediğim bazı köklü değişiklikler var. Eğer işten ve evden ve kendimden zaman bulabilirsem yapacağım.

Mesela önce seni terkedeceğim. Sen arkamdan yaşlı gözlerle bakarken, kısa bir dönüş yapıp gülen gözlerle sana bakacağım. O an için geri döndüğümü zannedeceksin. Wellcome to your vicee, good luck with lifee... araya şarkı girdi pardon, bu şarkının da burasına hasta oluyorum, hatta hastalavista oluyorum... Neyse, döndüm, şaka yaptım sanacaksın, ama aslında yaptığım sadece seni duygusal olarak törpülemek olacak, çünkü gülüp, arkamı dönüp tekrar gideceğim. Sense ağlayan gözlerinle hem de açık ağzınla arkamdan bakmaya devam edeceksin, ne olduğunu anlamaya çalışırken ben tekrar dönüp gülümseyen gözlerle sana bakacağım. Hatta sanki sana doğru bir adım atar gibi yapacağım. Senin yine bir anda için pırpır edecek, geliyorum sanacaksın, bana doğru yürümek isteyeceksin, tam o anda ben tekrar dönüp arkamı gideceğim, çünkü ben manyağım. Hehihuhohöhühıha.

Mesela sana şarkı hediye edebilirim istersen. Taproot'tan geliyor, Poam. Pardon Poem. Ama buraya başka şarkı ekleyebilirim mesela, dedim ya dengesizim ben. Ve sen hangisinin hangi şarkı bile olduğunu anlamadan yeni bir yazı yazmış olabilirim buraya, başka şarkılar, başka kelimeler, başkaları okur yazdıklarımı, başka bilgisayarlardan girerim sana, aldatırım ben seni.

İnanma bana öyle çok.

Oldu mu?

"Hehehehe, şaka şaka, bak döndüm geldim, şakaydı hepsi, nasıl da inandın değil mi? Bırakabilir miyim hiç ben seni ya? Gel bir sarılayım." derim, tam kollarını açmışken b.k gibi bırakırım seni ortada. Haberin olsun.

Al bu da benden sana süper bir şarkı olsun, kulağına küpe olsun.
Nonpoint - The Wreckoning

:) Şaka şaka yapmam öyle bir şey...

Bak gene inandın.
Adam olmazsın sen söyliyeyim. Çok acı çekersin böyle. :)

Hiç yorum yok: