19.12.2008

Warped

Ouuuuuw... Vaçı gana duuu... Naow!

Oha be.

Geleceğim buna birazdan...

Geçtiğimiz pazartesi günü akşam Taksim'deydim. Yahu şu İstiklal'in sonundaki malum yokuşa inen yoldaki sağlı sollu müzik dükkanlarını acayip kınayasım var. başta Zuhal olmak üzere. Ulan saat 20:00'de dükkan kapatılır mı deli misiniz, divane misiniz, nesiniz? Neyse, ayrıca orada bir de şuursuz Darty var, aynı şekilde saat 20:00küsürde kepenkleri indirmeye başlıyor. Töbe töbe, bitmiş kardeşim tüketim çılgınlığı diye bir şey kalmamış. Neyse. Açın kardeşim dükkanları, milletin tüketimini engellemeyin.

Konum aslında bundan tamamen bağımsız, şu anda dünyadan kopuk yaşıyorum zaten, nedeni ise kulaklarımda tangırdamakta olan bir şarkı.

Soo Emmtiiiiieeeeeeeeeeee.

Yok şarkı bu değil. Süper ötesi bir şarkı geliyor birazdan, Flaw, Ozzy Osbourne ile feat yapıyor. Feat yani düet manasında oluyor. Bize de dinleyip dinleyip "oohhhhaaaa" demek düşüyor. Şarkımızın adı "Blood in my eyes". "Soo eeemmtiiii" li bölümleri takdir edersiniz ki Ozzy abimiz söylüyor. Flaw da gerçekten takdire şayan bir performans göstertiyortt. Rot. Yok o da bir başka, ama bu da bir başka. Kimsenin de son rondosuna dokunma.

Ooouuw... Vaçı gana duuu...Flaw feat. Ozzy Osbourne - Blood in my eyes

Hiç yorum yok: