12.03.2009

Waydın mı var? Ne güzel.

Şu wayd sıkrıin elsidi monitörler yok mu, ben onlara eskiden acayip gıcık olurdum günlük. Ne o öyle, düz kare diye kandırmışlardı bizi hep, düz kare monitör. Aldın mı düz kare alacaksın. Oo monitör aldım düz kare. Oh oh düz kare monitör aldım artık hayat daha bir güzel. Her insan hata yapar.

Wayd sıkrıinlere mutasyona uğramış monitörler gözüyle bakardım ben de bu kadar yönlendirmeden sonra. İçimde waydlara karşı bir önyargı oluşmuştu. Waydın mı var derdin var modundaydım. O yüzden de waydı maydı bırakıp, kapkare bir monitör almış idim zamanında onyediinçinden. O zamanlar elsidiler pahalıydı evladım, cerete bunlar geeel, cereteye gel. En çok radyasyon burada geeaaal.

Şimdi bakıyorum da, piyasada düz kare monitör kalmadı yahu. Ne oldu kuzum, ne oldu, n'aptınız o kadar düz kare monitörü?

Şimdi ben de yeni bir monitör alma havasındayım, çünkü işte ayrı monitör, evde ayrı monitör, artıkın gözlerim isyanlarda. Wayd alıcam bu sefer ben de, hemde en waydından, gidecem dükkana, sarın bakayım en waydından bir tane diyeceğim, sar sar. Bir de haricidisk attır bakayım arasına. Efferim. Tabi bunun için önce kredi kartımın limitinin açılması, sonra benim elektrogitar almam, sonra kredi kartımın limitinin tekrar dolması, sonra tekrar onun açılmasını beklemem gerekli. Nedir kuzum benim bu bankalardan çektiğim? İnsan sevdiğine çektirirmiş derler (nasıl bir sadistlikse, olayın fetiş boyutuna girmiyorum.) Bankaların da beni sevdiği gibi bir hisse kapılıyorum. Ve evet itiraf ediyorum, ben de sizi seviyorum. Ben de, ben de.

Mesela bana bugün mesaj attı bankam, bilmemnerde monitörlerde indirim var diye, aklımı okudu sanki, nereden de bildi monitör alacağımı? Bazen takip ediliyormuşum hissine kapılıyorum. Ama bankamın beni bu kadar yakından tanıyabilen ender varlıklardan birisi olduğu hissine de kapılıyorum. Ama aramızdaki ilişkinin tamamen maddiyata dayalı olduğu hissine de kapılıyorum. Bu aralar çok fazla hisse kapıldığım gibi bir hisse kapılıyorum. Hayırdır bakalım.

Şu anda bir seçim yapmak zorundayım günlük, sana bir şarkı ekleyeceğim şimdi hangisi olduğuna karar veremedim daha bu yüzden yazı tura atacağım, attım. "Your Vegas - In My Head" geldi, hadi hayrını gör.Hiç yorum yok: