25.06.2009

Sinner Enemy Reminded

Sevgili günlük, yine oturmuş kulaklığımda dayanabileceğim en yüksek seste müzik dinliyorum. [çoğu kişi dinlediklerime müzik demiyor, olsun.]

Havadan mıdır nedir bilmiyorum acayip bir can sıkıntsı peydahlandı. Peydahlanmak? Peydah? Kimden peydahladım ki bu can sıkıntısını? Gelmiş babababa dibimde.

Bugün n'aptım, şu msn penceresinin altında sürekli çıkıp çıkıp beni sinir eden meraketmiyormusun.com mu ne öyle bi'şey var ya, hani parçaları birbirine ekliyorsun falan, ayfon bilekberi çekilişine falan katılıyorsun. Türkselin bir oyun reklam sitesi. Onu yaptım. "3G" yazıyor orda, siz de yazın siz de katılın. Böylelikle kendi kazanma şansımı da azaltıyorum oh ne güzel.

"Drowning Pool" diye bir grup duydum, kuzene buradan milyonlarca kere teşekkürler. En klas parçalarını sayıyim mi? "Sinner", "Enemy", "Reminded". Reminded of yoouuuu!

Hayat boş, ve doldurmaya çalışırken ölüyoruz.

Pazartesi'den beri çok aşmış bir kaç insanın olduğu eğitimlerde eğitiliyorum. Yahu bitirmişler be olayı, biz hâlâ kumda debelenip duruyoruz. aq var ya, yarın gidip 3 numaraya vurduruyorum kafayı. [Böyle psikolojim daraldı mı öyle yapıyorum ben de anlamadım.]

Akşam oldu ve karanlık yavaş yavaş çökmeye başladı. Tabi hemen sivrisinekler de başladı. Daha fazla dayanamiyciğim Nalan.

Hiç yorum yok: