10.07.2009

Sabah Sıyırtması

Sevgili günlük sana resmen oha demek istiyorum. :] Tam bir saat önce [rakamla 1] geldim işe. Gel de şaşma bu işe. Acele işe. Ben de işiycem.

Şimdi ben sana bu satırları yine bir word dosyasından yazıyorum. Millet de beni çalışıyor sanıyor. Oha diyor. Erkenden gelmiş diyor. Çalışıyor dior. Dior da dior. Kristiyan dior.

Ben de hiç istifimi bozmuyorum, hee diyorum. Hee ne demekse?

Ah günlük, dün sıkıntılarım varıdı va biraz, o sıkıntılarım daha da bi’ kanırtlandı. Sonra geçti. Ama ben biliyordum zaten geçeceğini de, işte insan böyle bir deprasyona girip de bir çıkıyor ara sıra iyi oluyori, müzik arşivi altüst oluyore.

Her daim gülemiyor günlük insanoğlu, bu lafı da pek severim, her daim. Yahu her daim dedim de aklıma geldi, bir Çekil vardı bir zamanlar, ne oldu ona? Çekil değil len Çelik. Bakınız ne diyordu; “Gel yağrim oğl, sev dağlım oğl, pişmanım voy, kurbanım oooy, her daa iiimm.” Ahahaha lan olum manyak mıyım nesin kim ya?

Saati de 08:46 yaptık. Kırkaltı oldu bak gene. [Kırk atlı akınlarda çocuklar gibi şendik.] Lan bak uykum varıdı, uyusam mı uyumasam mı yoğusa leman sam mı diye düşünüp duruyordum, böyle yazmaya başlayınca ne uyku kaldı ne leman.

:]

Ne gülüyorun?
[Gülüyorun mu? Hangi diyalektik bozukluğun ürünüsün olm sen?]

Ahiho aihao. Aaaa, “Aihao” diye kalemler çıktıydı bir ara, hâlâ var mı onlar. Var lan var, gördüm geçen markette.

Tarihten bir yansıma: “Al eline kuponu ara nal kaponu.” [Konuşan at.] Nal Kapone. Bir de Mal Paçino varıdı. Nal Kapone ile Mal Paçino kardeşmişler biliyor muydun günlük? Evet çokat tım. [Nostaljikman sıyırtmanın eşiğindeyim.] Nostradamus Adiamos Adios Amigos.

Amigo da tuzlu fıstık, Amiga da oyun konsolu. Benim hiç amigam olmadı biliyor musun günlük. Böhürt.

2 yorum:

winston wolf dedi ki...

tabipler odasına mektup :

tedavi sürecinde hiç bir olumlu gelişme elde edemedik.
olumlu gelişmeyi bir kenara bırakalım, doktorda da bazı sapmalar olmaya başladı.
hastanın iyi olmaya çalışma çabaları yok değil.ancak kontrolsüz güç güç de değil.
doktorunun başarısızlığından ve ihmalkarlıgından olsa gerek, günden güne kötüye giden hastanın, tek düzelen yanı uykusuzluk sorunu oldu. (di mi tabipler odası?)

bu durumda doktor, istifasının kabulünü talep ediyor.

arz ediyor hatta.
arz-talep eğrisiyle bile açıklıyor.

Monera dedi ki...

Ahahahahahaha :]

Tabipler odasından az önce gelen mail:

"Sevgili doktorumuz Winston Wolf, istifanız kabul edilmemiştir. Sizin gibi doktorlara ihtiyacımız vardır. Ancak durumun vahameti ve üzerinizde oluşturduğu etkiyi de görmekteyiz. Bu nedenle size 2 gün süreli olarak Habipler Ovası Termal Tesislerinde dinlenmeniz için izin veriyoruz. Yerleriniz ayırtılmış, limuzininiz kapınıza gönderilmiştir.
Saygılarımızla.

Dünya Tabipleri”

Hahahaa, doktor mahvettiniz beni :]
Ezin geçin.