22.08.2009

şarkılı türkülü mesai

Abi her yer eski şarkıların kavırlarıyla dolmuş. Alem hazırcı olmuş çilekeş anam. Hazırcı olmuş vay ben neidem? Şöyle sıkıntıdan bir radyo dinleyelim diye taktım kulaklıkları bir açtım aman açmaz olaydım vay dağlar oy anam ben ölem. Dıptıs dıptıs, löşantamikantaare dıptıs dıptıs, hahaha bu ne lan. :] Kavır yapmayı seven siz sevgili dj kardeşlerimiz, sizi özeleştiriye davet ediyorum saat 20’dan sonra 21’de. Olmaz abi böyle bitirdiniz lan müzik sektörünü.

Aa bak bu arada Muğla’nın denize yakın köşelerinde Yunan radyoları çekiyor. Abi ne güzel müzikler çalıyor duy da inanma, öyle böyle değil. Bazıları bayağı bayağı nağmeler falan böyle sanki TSM ile Grek müziğini birleştirmişler de ortaya çok süper über bir harmoni çıkmış gibi. Ba ba ba laflara bak harmoni falan. Ya işin gücün yok mu senin. Hem abi kim bu arada, ne abisi abi?

Ha bak ne başladı şimdi radyoda, şu “blekaydpiis” var ya, bum bum bum diye şarkı yapmışlar ne zamandır söylicem söylicem unutuyorum, hazır gazı almışken kaptırayım, kusura bakmayın da ben kıçıma yaptırmam o şarkıyı ya, bum bum bum ne lan. [Notumnotsunnot: Ben bunlara biraz gıcığım da ondan, yoksa aslında şarkı çok fena değil.]

:]

Hiç yorum yok: