30.08.2009

Sen hiç turup turdun mu?

O kadar da bağırdım arkasından Arif Işıık Arif Işııık diye, açmadı ışığı. Açsana ulan karanlıkta kaldık. Haha çok saçma. Hem de nasıl. [Bak gönderme var acayip, Cem Yılmaz'ın sitendapındaki esprisini, gora ve arog'daki karakteri için devşirdim, olm çok acayip gönderme var çok acayip.]

Konumuz ne biliyor musun günlük bugün, çok derin. Bugün durup dururken, evet durup dururken, hatta turup tururken, aklıma ne geldi. [Turp turmak?] Yahu onlarca, ne onları binlerce, yahu ne binleri, onbinlerce, yahu ne onbinleri yüzbinlerce, yahu ne yüzbinleri, [sen de hâlâ okuyorsun] milyonlarca ulan milyonlarca tamam, "Işık" soyadlı insan var. Yok mu? Var.

Ünlüsü var, ünsüzü var, kadını var, erkeği var. N'olacak efenim bu kadar insanın hali, bu kadar insan, bakın dedik az önce milyonlarca insan, bu kadar insan kendi adlarıyla bir web sitesi açamayacaklar mı efenim. Olur mu böyle. Töbe Töbeee.

Lan bu kadar yazdım da Türkçe karakterli internet adresi alınabileceğini şimdi öğrendim iyi mi, hay ben cehaletin böylesine turrup sıkayım.

Dur ama, [durama, vay seni duramayasıca seni] her ne kadar Türkçe karakterli internet adresi alınabiliyor olsa bile halihazırda böyle almış olanlar var. Hahahahaa, misal bir Adil Işık var, hatta sitesi bile var, evet aradım buldum, hahahah, oh ya rahatladım.

N'apalım yani? Bu mu? Durdun durdun da bunu mu buldun? Olm sende turup kadar beyin yok yeminlen.

Hiç yorum yok: