12.09.2009

Kendi kendine mimleyene deli derler

Sevgili günlük, can sıkıntısını biliyorsun, her canı sıkılan insanın yaptığı gibi ben de mim cevaplamaya adadım kendimi yine. Bir kere daha canım sıkılmıştı, o zaman da wolfanımla yesarianımın bloglarında gördüğüm bir mimi cevaplamıştım, bu sefer de gnhanımla misispipianımın bloglarında gördüğüm bir mimi kendime havale etmeye karar verdim. Aferim bana.

- Niçin blog yazarsınız?
Çünkü aklımdan zorum var. Bunu daha önceki [zaten tek] mimde cevaplamıştım ya, şimdi aynı şeyleri bi'daha bi'daha yazmayayım.

- Son zamanlarda hiç vakit ayırmadığınız bir uğraş?
techno e-jay'le müzik, elehtrogitar, blogun görsel bıdıları, aklımdaki blog fikirleri, bir web sitesi hazırlama procesi, ingilizce kursu, elehtrogitar kursu, yüzme kursu... [?]Ulan ben son zamanlarda hiç bi'şeye zaman ayırmıyormuşum ki bu ne, ot gibi yaşıyorum, otum ben, resmen hüsran yaşıyorum şu an.

- Şu anda imkanınız olsa gerçekleştirebileceğiniz eylem?
Şu anda imkanım olsa eylemsiz kalırım.

- Hayatımda iyi ki yapmışım dediğiniz üç şey?
Yok öyle üç tane şey bulamadım. Bir elehtrogitarımı dünyalara değişmem bak ama aşığım ben ona. Çok düzeyli bi' ilişkimiz var.

- Mutfakta en sevdiğiniz uğraş?
Mutfak?

- En sevdiğiniz üç yemek?
Dömiglas soslu kaz ızgara, Kamboçya usulü tavuk, Portakallı ördek. Hahaha ne olacak yahu köfte patates tabiki.

- Giyim konusunda abarttığınız eşya?
Ahahaha :] Don. Don giymeden duramıyorum.

-Çocuklarınıza nasıl hitap edersiniz? Çocuklarınız yoksa anne ve babanız size nasıl hitap eder?
İsimleriyle hitap ederim, niye koyuyoruz kardeşim onlara isim, hayır isimleriyle hitap etmeyeceksek isim de koymayalım o zaman, boş yere aklımızda tutmaya çalışmayalım isimlerini. Kedi var mesela bahçede, hişş diyorum, pişt diyorum, kedi diyorum, len diyorum, tırmık diyorum, tekir diyorum, random isimler kullanıyorum sürekli, ondan mı acaba çok bağlanmadı bana, kaçıyor benden. Çocuklarım yok, annem babam bana adımla diye hitap ederler. Ben de onlara anne baba derim. Sonra ablam var ona da abla diyorum. O da anneme babama anne baba diyor. Genelde böyle.

- Sizi anlatan resim?
Ah beni resimler değil de yahu müzikler anlatıyor efenim resimler değil. [Nasıl bir cümle oldu bu ya? Kendimi anlatamıyorum, keşke kendimi anlatmayı resimlere müziklere bırakmasam da kendim anlatsam. Gider ayak bir de mesaj ba ba ba. :] ]


"Avenged Sevenfold - And All Things Will End"

Hiç yorum yok: