3.09.2009

Tamamen saçmalık

Şu Seda Sayan'lı pepsi reklamı var ya günlük, Öeh diyesim geldi artık ondan. Yahu reklam incelemesini yakın bir zamanda rlog'da yapacağım, ama şu pepsi'nin neden hala bir kokakola olamadığının açık ispatı yahu resmen bu reklam.

Nokia buklet çıkarıyormuş bu arada, kaç haftalık haber ama şu anda canım sıkkın uykum yok aklıma gelenleri yazıyorum öyle. Cep bilgisayarından sonra bir de netbuk pazarına giriş eylediler. Not: Şekil çok hoş.

İngilizce okuma kitabı alayım dedim bugün, [ingilzice okuma kitabı ne lan? Roman işte.] hatta sabahtan bayağı da gazladım kendimi, yürü be yaparsın sen başarabilirsin bunu falan diye. Sonra öğlen oldu resmen üşendim gitmeye, n'olacak benim bu halim?

Bugün bir haber okudum, iki Türk bilim adamı yapay altın üretmeyi başarmışlar diyordu. Ulan çok paranoyak bi'şey bu. Zengin mi olduk lan şimdi oley. Kühküh.

Sonra ondan sonra onbirden sonra onikiden sonra bir. Değil mi sana da garip gelmiyor mu, onikiden sonra bir. Ama işte analog saatler böyle n'aparsın.

Bak bugün yine şu saatlerde bir saniyelik geri gidiş ve sonra ilerlemeye devam ediş yanılgısı yaşadım. Böyle bir baktım bir anlığına saate, sanki saniye bir saniye geri gitti, sonra devam etti. Ulan çok hoşuma gidiyor böyle olunca. Acaba hoşuma gidiyor diye psikolojik olarak bir halüsinasyon mu yapıyorum kendi kendime, manyak mı oluyorum lan ben?

- Anne ben manyak oldum da geldim.
- Hoşgeldin. Al mürdüm eriği ye.
- Bunlardan yok muydu bizim bahçede eskiden, büyük böyle. Bunlar küçük.
- Onlar başkaydı.
- Ama onları yıllarca mürdüm eriği diye yedim ben.
- Mürdüm eriği bunlar.
- Şu an kendimi çok aldatılmış hissettim.
- Hissetme oğlum öyle şeyler, bilmemkimin bilmemnesi vardı, o da kendini çok aldatılmış zannettiydi de bir ara, bir daha adam gibi bir düzen kuramadı.
- Ee sonra n'oldu?
- N'olacak, defragmentasyona girdi. Format attılar. Daha da xp kabul etmedi bünyesi, sap gibi kaldı öyle, hurda fiyatına sattılar. Harddiskini de biz aldıydık.
- Bana mı taktınız?
- Nereden anladın?
- Var bende de bad sector'lar yer yer de ondan.
- Ama avast kurduk biz sana, bedava hom edişın. Bişeycik olmaz.
- İyi de fiziksel hataya avast ne yapsın.
- Onlara silikon tabancasıyla baban yama yaptıydı, üzerinden de sıfır numara zımparayla geçtik. Olduydu bayağı.
- Hapşueeeh!
- Çok yaşa, merhaba ben avast.
- Aa cidden işe yarıyorsun sen.
- Tabi ya ne sandın?

Ouvv, çok oldu bu :]

Hiç yorum yok: