18.02.2010

Pas verecek arkadaşını aradığğ!


Pas verecek arkadaşını aradıığğ!!!...


Ne kadar zamansız biten bir cümle.

Hisset şimdi o futbolcunun halet-i ruhiyesini.
Top ayağında, pas verecek arkadaşını aradın. Yok.
Aha, al sana ukde.

Pas veremedikten sonra top ne işe yarar?


_________________________

Buradan sonrası müzik dostları içindir.

Sevgili müzik dostları, online dosya depom syntax error'lar verdiğinden kelli, hâlâ fizy'nen takılıyoruz.

Buyurunuz dinleyiniz.

"Shadows Fall - Forevermore"

__________________________

Buradan sonrası Taksim'in artık eski Taksim olmadığını düşünenler içindir.

Sevgili Taksim'in artık eski Taksim olmadığını düşünenler, yemeyin bizi. Sizin şu anda internetin i'sinden bile haberiniz olmadığını hepimiz biliyoruz, haliyle buraya yazılanları da okumanız imkansız görünüyor. O yüzden bırakalım da Taksim kendi keşmekeşinde saçma yaşantısına devam etsin.

___________________________

Buradan sonrası, kendim içindir.

Yat. Uyu.

___________________________

Buradan sonrası da içsesimdir.

Ok.

6 yorum:

Jido dedi ki...

Ne diyosun cocugum sen ya :D hahaaha yahu var ya cok saskinim ilk defa ne demis ki simdi bu ya diye sordum kendi kendime..Enteresani da su ki ic ses bile oyle kal gelmis oturdu conta yakmis bile demedi ki bu urkutucu bi durum..Seni cozemedim bu sefer .Birbirimizden uzaklasiyo muyuz ne..ahah ..Evet evet sen unlendikce boyle bi havalara girdin ondan uzaklastik.Ben biliyorum sebebini de iste..Seni oralara cikartan halki unutma haciii :D Blogumun icin de biseyler dusun ..Ben vermicem bisey bul aa ne guzelmis de oyna ustunde iste..Bi kere de surpriz yap bana yaa ..nolur ki sanki ya nolur nolur nolur...

Emre dedi ki...

Hayatında bir dönüm noktası mı var?

Burdan sonrasına geçemeyecek gibi bir duygu mu var içinde??

Monera dedi ki...

ahahhahaa, sevgili halkım Jido, akşam akşam güldürdün ya beni, sana tüm bloglar feda olsun.

Nevet dün contalarım yanıktı biraz, içsesim de artık kabullendiği için, öyle kal gelmişti. senin saat farkından haberin yok herhalde bak bakalım saat kaçta yazılmış o yazı...

İş çıkışı saatlerce taksimin saçma kalabalığında debelendim durdum bi yukarı bi aşağı, bi de yemeği de fazla kaçırdık sanırım (not: Ekvator'un da eski dadu kalmamış) eve geldim ki ohoo sol göz almış başını gidiyor yine, sigortalar attı,, contalar yandı, olabilecek tüm mekanik bozuklukları yaşadım anlayacağın. Yatim bari dedim. Bak yüzyılın en uzun yorumu oldu senin için, kıymet bil, uçarım sana.
:]]

Monera dedi ki...

Emre biraderim, yok be ne dönümü ne hayatı. Öyle tipik haftaiçi sayıklamaları.

Jido dedi ki...

Ne diyosun yaw...Naapmislar Ekvatoruma..Anamm anamm sahipsiz kalinca boyle oluyomus demek ki ..Taksimi anlatan bi yazi istiyorum senden yavrum..Istek parca gibin evet :) Ooo kadar cok ozledim ki..Boyle bi aksam da benim icin geziver..Insanlari mekanlardaki sesleri yemeklerin kokusunu karmasayi sallana sallana ortalikta dolanmayi anlat orada... Hadi canim benim ..Hadi gozunu yaginin yiyim ahahah ...Yemem yalan tamam ama yap bi guzellik iste alcam seni alcam bak hadi soz ..Kos bi yazi yaziver bana simdi taksimi :)

Monera dedi ki...

Ekvatora bişe yapmamışlar da, ne bilim dün baya vasattı servis falan, yemekler yanıktı, bi düşüş var valla. taksime o kadar çok gitmiyorum be Jido, iş çıkışı öyle bi yemek yiyip istiklalde bi aşa bi yukarı işte, darty'ye bakacaktım, ipodtaç alıcam ,gerzek darty saat 20:00 de mi ne kapatıo herhalde, kapı duvar, boş boş dolaştık öyle.

Bi akşam da senin için gezerim ok :]

Ahahaha :]gözümün yağını yeme, sen gel ben seni alıcam asıl.