9.03.2010

Gençken yapılacak 100 idiyot şey

Ne zamandır yazacağım, yazacağım, bir türlü girişemedim. Ama hazır hastayım, hazır ilaçlardan kafa bi'milyarken bi' girişeyim dedim. Şu türksel'in gençkenyapılacak100şey idiyotluğu. Liste orada.

Ahahaiooo, ne diyeyim, nasıl yorum yapayım bilemiyorum, şöyle kısaca bir göz gezdirdim 100 şeye. Yahu ne saçmalıktır bu? Bir kere ben şimdi olayı tam anlamadım ondan da olabilir. Yani gençken yapılacak 100 şey derken, yapabileceğiniz en salakça şeyi yapın, gençsiniz ya, bi'de onu videoya çekin, yayınlayın falan. Olay buysa eyvallah abi, ona bi lafım yok. Amma velakin, cümbür cemaatin, by hakan peker pekmez peken pekmez....

Maddelere bak; gencim diye neden veterinere gidip midemin ağrıdığını anlatayım ve çözüm isteyeyim? Yani veteriner bana hayvan muamelesi yapıp bi' de muayene etmeye kalkarsa, ben de mal gibi bunu videoya çekip bu sitede yayınlarsam gerçekten tam bir salak olmaz mıyım?

Ya da, dolu bir asansöre binip neden bütün düğmelere basıp hiçbirinde inmeyeyim? Canıma mı susadım? Öldürürler lan beni, zaten 1 m2 yer.

Ve daha, tuvalet kağıtlarıyla kendimi mumyalayıp neden sokağa çıkayım? Ya da, yolda tek başıma kahkahalar atarak neden yürüyeyim, ve dahi, neden kendimi yere atıp tepineyim?

Uyan Türkiye!
Bu türksel Türk gençliğinin tam bir salak olması için tüm gücüyle çalışıyor. :]

Hiç yorum yok: