6.03.2010

Rastlantısal, it means: Random

Oturmuş hiç gereksiz bir şekilde, ağırlaşan başım, kapanmaya çalışan gözlerim ve klavyeden kaldıramadım parmaklarımla sana bi'şeyler yazmaya çalışıyorum günlük. hiç gereksiz ne demek? Mantıksız gibi sanki. Gereksiz zaten olumsuz. (şarkı: cranberries - salvation)

Aslında işin aslı çok da ne yazacağımı bilmiyorum günlük, sırf yazmış olmak için bi'şeyler gevelemeye çalışıyorum. Halbuki yatsam uyusam ne güzel olur. Dinlenirim bile. Sabah da dinlenmiş kalkarım. Hatta kalkabilirsem kahvaltı bile yaparım. İşe bile gidebilirim. Ya da yok gitmem. Gelirim dedim bugün işteki çocuklara ama gitmem. Org alıcam. İşim var. (şarkı: bullet for my valentine - turn to despair)

Lady Gaga'nın ismi neden Lady Gaga? Bence saçma. Zatem çok saçma giyiniyor. Zatem değil saten. Saten değil zaten. (şarkı: lady gaga - just dance feat akon)

Önümüzdeki günlerde Metallica'nın ve Rammstein'in de teşrif edeceği bir organizasyon planlanıyormuş. Ben buradan duydum. Ama şunu söylemeliyim ki, bence heavy metal Almanca olmaz. Olmamalı. Gider miyim? Sanmam. Hee Megadeath de varmış. Aman çok lazımlardı zatem. Zatem değil saten. Saten değil zaten. Ahihoyt, len konser doğum günüme denk geliyormuş. (şarkı: children of bodom - we're not gonna fall)

Ben eskiden çok yakışıklı bir Metallica fanıydım. Metallica'yı gözümde Napster bitirdi. Ki o da kaç sene önce. Aslında bitirmedi de, gönlüm başkalarına kaydı artık. Dinlerim yani yine rastlasam. (şarkı: dagoba - maniak)

Bu arada ablam geçen gün, "Okan Bayülgen var ya, sen hani bi' zamanlar ivit diyordun ya, işte öyle ivit diyor" dedi. N'apiyim, telif falan mı istiyim? (şarkı: unearth - false idols)

Okan Bayülgen'in programını çok fazla izlemem. Ama o da "Fog The System" diye bir laf çıkarmış, herkesin de ağzında. Üstü örtülü sisteme giydiriyor. -Sanki kendisi sistemin adamı değilmiş gibi.- Hayko Cepkin'in şarkı söylediği yerler hariç jenerik çok itici. İtiyor kendinden, kanalı değiştiriyorum. (şarkı: nonpoint - impossible needs)

Bi'şey daha diyecektim, unuttum. (şarkı: sara tavares - one love)

Sonra hatırladım. (şarkı: blur - out of time)

Hiç yorum yok: