31.03.2010

Zaman zaman bayağı hisleniyorum bilemezsin...

Sevgili günlük, hani geçenlerde çook eskilerde, öncelerde, kısa kollu gömlekle uzun kollu gömlek arasındaki farklılıklardan bahsedip, çıkmazlardayım o halde neden çıkmaya çalışmıyorum mantığıyla, uzun kollu gömlek giymenin kısa kollu gömlek giymekten çok daha şık olduğunu uzuun uzun anlattıydım ya? [Bu nası bir soru cümlesi, ayrıca soru cümlesi de değil gibi sanki, ama sonunda soru işareti var demek ki soru cümlesi, oleeey iyice zıvanak.]

Şimdi de mavi gömleklerin beyaz gömleklerden daha şık durduğu anafikrini inceleyen bir yazı yazacağım, okumalık. [“Yahu amma boş bi’ konu banane” diyorsanız 1’i, “Lan anlatacak başka şey mi bulamadın” diyorsanız 2’yi, “Aa çok iyi olmuş ben de hep bunu merak etmiştim” diyorsanız 3’ü, “Lan numaralar nerede” diyorsanız 4’ü tuşlayınız.]

Ne demiş efenim atalarımız, beyaz giyme tanırlar seni yolcu sanırlar, bir kısa mesajla bitti sanırsın, rep vakti canım dinle yanarsın, yo, yo.

Şimdi bir kere hafiften göbeklenen erkek kısmısına dahil olduğum için iki farklı gömlek arasından 49 farkı kolaylıkla görebiliyorum. Çünkü türlü türlü gömleğim, türlü türlü de huylarım var. Şöyle ki, fark ettim ki, diyorum ki, beyaz gömlek giydiğim zaman olduğumdan daha dombili görünüyorum. Ve bu beni çok darlandırıyor.  Hele bir de kravat taktım mıydı, memur lan bildiğin, devlet memuru, evet efenim sepet efenim, kamu personeline vurmak 6 aydan başlar 7 ayda biter kılığına bürünüyorum, olmaz valla. Karizmatically yours.

Ama mavi gömlekler öyle mi? Ah mavi gömlekler öyle mi? Bir cool eda, bir yakışıklı tavır, bir güler yüz, bir tatlı huzur, almaya geldik Kalamış’tan, ah Kalamış’tan. Hele bir de kravat taktım mıydı, hatta bir de lacivirt takımları çektim miydi, ve hatta biraz da corc kuluni’ye benzedim miydi, oooh yeme de yanında yat. Hem ayrıca mavi gömlek beyaz gömlek kadar dombili de göstertmiyor hani, ki ulan zaten niye o kadar da kompleks yaptıysam, epi topu (epi?) 73 hadi bilemedin, 74, hadi bilemedin 75 kilo falan olabilirim, emin değilim, yeni yemekten çıktım biraz bikauz.

Neyse, sonuç olarak; motto olsun bu: Destroy White Shirts, Blue Shirts Rocks [ne demek bilmiyorum]

Diepo Notte Grande El Diablo Monte Cristo Del Konto: Bir de bunun pantolonlu olanından yazıcam ilerde, oldu. :]

Hiç yorum yok: