20.05.2010

Ayrık Dan

Oooy günlük oy. Kafein yüklemesinden uyku muyku kalmadı yeminlen, ama uyumam lazım yarın iş var. Ünlü bir Türk düşünürümüzün de dediği gibi, trik trak trik trak olur mu hiç çalışmamak. Olma mı lan olma mı, hem de ne güzel olur.

Neyse, sonuç olarak uykum gelsin diye bi'şeyler yazasım geldi. Yani uykum gelsin diye bi'şeyler yazasım geldi, yani, tekrar okuyunca aslında saçma geldi.

Bugün biraz gezentiydim. Deniz otobüsünde uyudum. Galeria'nın merdivenlerinde oturdum. Güvenlik kovaladı lan oradan beni, neyse, getdavnonit. Sonra kahve içtim. Sonra deniz otobüsünde uyudum. Sonra kahve içtim.

Karnım aç galiba benim. Sabah kim kalkıp kahvaltı hazırlayacak diyerekten akşamdan ekmek arası kaşar yapıp dolaba koymayı düşünüyorum, ama büyük ihtimalle üşeneceğim. Sonra sabah kalkınca da üşeneceğim için kahvaltı etmeden işe gideceğim. O zaman Nostradamus için geliyor; getdavnonit.

Geçen gün bir video izledim, sosyal medyada da üleşesim vardı çok, ama üleş linkini bulamadığım için üleşemedim. Şimdi üleşeyim. Üleş.

Ahahahioytingen. :]

Neyse, "Dan The Man" videosunu böylece geçiştirdikten sonra, "getdavnonit de ne ola ki?" diyenler için geliyor:

Ve yetti.

Hiç yorum yok: