18.05.2010

Geceleyin Gelen Saçma Post

Haha ne komik lan, şimdi gördüm...

Bilgisayarımın sağ alt köşesine habire bir baloncuk açılıyor ve diyor ki; "bilgisayarınız risk altında olabilir." Olsun lan, boşver. Nedir bu kontrol merakı senin kuzum? N'olacaz biz senle böyle?

O değil de, yorgunum be günlük. Yollardan geldim, yemek sonrası yürüyüşler ebemle tanıştı afedersin. Yolda çok da manalı güzel laflar düşündüydüm ama eve girer girmez ulan ya içerde biri varsa bana komplo kurduysa, lan bi'şey mi kıpırdadı lan orada derken uçtu gitti aklımdan, evet memento'dan hallice. Yok lan şaka.

Sonra ondan sonra onbir. Onbir dedim de, eve girdiğimde saat tam onikiydi. Ahahah, lan ne saçma. Oldu olacak battı fişing yan going hesabı, hazır başlamışken, çok uykum olduğunun da altını çizmeden edemeyeceğim. Ama var bi' sıkıntı. Böyle biraz dökülmem lazım.

Lan işyerindeki vayırles gümledi bugün. İki aypodun belini kırıyorduk, o da gitti. Düzeltilsin. Alo. Lan bi' de bugün çok heyecanlandım, çünkü evde çorapları bulamıyordum, bizimkiler tebdili mekanda ferahlık vardır diyerekten kısa süreli evden uzaklaştıkları için tam takır bekar hayatı yaşıyorum bu ara. Ulan bi' heyecanlandım bi' heyecanlandım anlatamam. Yarın işe gitcem evde çorap yok. Ne giyecem len ben ayağıma diye hüzünlü hüzünlü dolanırken, aklımla telefon geldi. Arayan annemdi. Neyse ki bu hayati problemi de böylelikle atlatmış olduk.

Sonra karnım açtı mesela, kapattım telefonu. Genelde karnımla telefonla konuşmam, direkt yüzyüze konuşmayı tercih ederim. Gittim abla restaurant'ta doyurdum kendisini. Baya iyi anlaşıyoruz bu ara.

Lan ne anlatıyorum, yatıp zıbarsam ne güzel olur yazdığımı okur gibi oluyorum. Evet doğru yazmışım. Yatıyorum.

2 yorum:

Miyaw dedi ki...

beni uyutup blog yazacaını sandın ama yanıldın bebişim, çok yanıldın...

Monera dedi ki...

Ahaha, yok daha neler :]