24.06.2010

Bir beyin zırvalıyor sayın seyirciler

Sevgili günlük, uykum olmasından mütevellit çok kalamayacağım, ama dışarıda bir kuş var, viyk iyk diye ötüyor, çok meraklandım, ne kuşu acaba?

Ahaha, lan dur ciddiye alma hemen, yok kuşmuş. Kuş değilmiş yani kuş muş yokmuş. Yokmuş kuş muş. Kuş yokmuş. Alo kime diyorum, yok kuş muş.

Çok yorgunum be günlük, fiziken, ruhen, ötüken ve budokan.

Saat onmuyduneydi eve geldim anca. Üstelik bir de yağmur ve yaklaşık iki haftadır akşam yemeği niyetine yenen restoran yemeklerinin verdiği ufak bir göbekimsiyle. Ufak dediğime bakma lan, baya baya pavyon sahibi göbeği olmaya başladı bende. Eritmem lazım bunları adilen, adil bir şekilde yani, böyle vücudun muhtelif bölgelerine kas olaraktan, yayaraktan, güllerin içinden koşaraktan, gel bana gel bazı bazı, bana esmeyi anlat. (Rüzgar esmiyor ya, ondan sıcak biraz hararet yaptım.)

Restoran dedim de aklına bi'şey geldi mi? Geldiyse söyle yoksa konuyu değiştiriyorum. Oldu.

Bu iOS.4 patladı lan resmen hala kuramadım, ama kuranlar çok memnun kaldığını söylediler iş yerinde, pek bi eziklendim, Lan ben kuramadım daha diyemedim, işim gücüm var lan iOS'la mı uğraşıcam bi' ara kurarım diye artislik yaptım. Ühürükfırk.

Haa, bu arada iOS4 kurmak isteyenler, iPhone msn aplikasyonu kendi kendine kopmalar mopmalar yapıyormuş haberiniz ola. Ben duyduğumu söylüyorum kendim deneyince bakarız.

Bir de bu yağmur ne iş? Temmuz geliyor hala bi' yağmur falan. N'olacak bu işler?

Püüüü, lan gecenin bir vakti, çıt çıkmayan sokakta korna çalma angutluğunu gösteren idiyot şahsiyet, ben senin ta...aşşuku talat ve fıtnat. [Lan ne insanlar var ya, böyle insanları gördükçe çöp poşetlerine saygım artıyor.]

Neyse, oooldu o zaman, haydi bayimasu.

Not: aaa saate bak lan 01:11'e denk geldi.

Hiç yorum yok: