25.07.2010

+1

Çok bezmiş haldeyim be günlük. İnsan bu kadar bezmiş olmamalı, belki zaman zaman. Çoğu şeye bulaşıyor çoğundan da zevk almıyorum, maymun iştahlılık gibi değil aslında, hani ne kadar çok şeyin olursa o kadar çok şey istersin sabrutini gibi, ya da bildiğin iktisat teorisine giriş; "İhtiyaçlar sınırsızdır."

Misal bir yandan kavun yiyorum, bir yandan müzik dinliyorum [üstelik Özgün-İstiklal], bir yandan msn gtalk, bir yandan twitter, bir yandan friendfeed, bir yandan da düşünüyorum kafaya koydum en yakın zamanda Issey Miyake Intense alıyorum diye, neden, sadece ismini beğendim, hafif çekik gözlü olmam nedeniyle de japandroidim biraz. Severim japonları, gitarım da japon. Ama daha çok şeyedemiyoruz bu aralar. (Bu arada Japandroids diye grup var, genel küttür. Biskreme de benzemiyor şarkıları bu arada.)

Düşününce ne kadar manasız aslında. Bense resmen battı fişing yan going hesabı akışına bıraktım çoğu şeyi. Çoğu zaman demişimdir sen olmasan alkolik olurdum diye tekrar diyorum. Düşünsene, ki düşününce çıkılmıyor işin içinden, ama evet düşünüyoruz öyleyse varız diye düşünüyoruz öyleyse varız diye, ama öyle değil. Düşünce, insanın canı acır günlük. Hatta yardım bekleyip de bulamayınca daha bir koyar, o yüzden Allah kimseyi düşürmesin. Yere düşürmesin, hastanelere düşürmesin, kara sevdaya düşürmesin, devlet dairesine düşürmesin, süperligden düşürmesin. Düşünce de düşünerek çıkılmıyor. Rep lütfen.

Sürekli gelişim, sürekli iletişim, [fakyu kaizen] düşmeyeceğiz diye girdiğimiz çukura bak, çok matah. Bu konuda olayı aslında en iyi özetleyen mecra sosyal medya. Friendfeed'i düşün. [Oha lan Captain Black koktu, gaipten kokular duyuyorum.] N'apıyorsun FF'de? Bataklık. Yazmadıkça yoksun. Yorum yapmadıkça yoksun. Beğenmedikçe yoksun. Bak Twitter'a. Kimse menşın'lamadıkça kendi kendine konuşmaktan hiçbir farkı yok.

Şizofreninin yanından geçiyoruz. +1 (Eugen Bleuler rep)

Velhasılıkelam, can sıkıntısı daimler chrysler.

Ahanda şarkı: Blogda bir ilk :]

[Dinleyelimaçalımiçelimgüzelleşelim]
"Özgün - İstiklal"

Hiç yorum yok: