14.07.2010

Beynim dümdüz

Ve bilgisayarın başında yorgunluktan mallaşan adam arkasına doğru dönüp ne yaptığını soran annesine "şu an tamamen beymini ütülüyorum" dedi.

Bak beymini yazdım o kadar ütüledim ki. Baynimi dedim yani beymini demedim. Beynimi dedim derken de baynimi yazmışım şimdi farkettim. Sonra ne oldu?

O kadar çok şifre o kadar çok paroladan sonra olacağı buydu, internet bankacılığı şifremi unuttum haybink!

Sonra şifre oluşturdum tekrar. Sonra onu da yanlış girdim. Alzaymır olursam şaşırma günlük. Lan düşünsene alzaymır olmuşum, şifreni falan da unutmuşum, nasıl? Düşünmesi bile korkunç değil mi, yazayım mı lan bi'yerlere şifreni. Ee sonra?

Ee sonrası, dünya kupası da bitti, şahsen ben Paraguay'ın kazanmasını istiyordum, hadi onlar kazanamazsa Uruguay, onlar da kazanamazsa Guam falan kazansın diye iç geçiriyordum hiçbiri olmadı. Şu anda Guam'ın dünya kupasına katılıp katılmadığını bile bilmiyorum aslında öyle atıyorum böyle değil.

Sonra efenim vuvuzela, nasıl bir furya bu kadar çabuk terkedilir? Sanki hiç hayatımıza girmedi değil mi? Bu nasıl bir yüzsüzlük, bu nasıl bir aymazlık, bu nasıl bir ilgisizliktir. Liktir. Ktir. Tir. (yazıda yankı efekti, yüzyılın icadı.)

Dün Ali Sami Yen stadına tepeden baktım aziz Şişli. O kadar. Sadece baktım.

Şarkı da ekleyeyim, tam olsun."Subliminal Fear - Frailty"

Aha, ekledim, tam oldu. Kendisi ütüdür.

Bu abilerin İtalyan olduklarına dair bimilyondolar bahse girsem kazanırdım. İtalyan detmetal grubu da duydum da şarkılarını laymvayr'da bulamadım ona yanarım, yar ona yanarım vay dağlar oy. maysıpeys'ten düşük kalite kayıtla kendi mp3'ünü kendin yap projesi. oldu. yetti. bitti.

Editmedit: Lan yarın buff geliyor.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

yuzyilin icadi dedigin sey sizofreni hastalrinda goruluyo arkadasim :) {gecmis olsun ne diyim}