14.08.2010

22,3 kelime/dakika hızla tanımlanamayan bir cisim yaklaşıyor

Sevgili günlük, gecenin 02:36'sında oturmuş döndüre döndüre "The Holloways - Generator" dinliyorum, hatta dinlemekle kalmıyorum, videosunu izliyorum. [Bak hele, yazının sonuna da ekleyeceğim, ama buradan zıplayıp direkt onu izlemeye kalkma yazılanları okumadan, anlarım. Anlarsam da direkt terkederim seni haberin olsun. Yok lan bana ne, n'aparsan yap. Ama çok önemli şeylerden bahsedeceğim için, bunları okumazsan okuyanlar çok acayip şeyler öğrenir sen öğrenemezsin, geri kalırsın, yine de sen bilirsin.]

Saat de gecenin 02.39'u oldu. Bu kadar şeyi 3 dakikada mı yazmışım vay be. Çıkarsama yapalım. Demek ki benim yazı hızım ortalama, [kelimeleri sayıyorum bir saniye] hımm, 67 kelime falan demek ki 3 dakikada. [iyi mi? Bilmem] Yani 22,3 kelime/dakika, vauv çok mühendisvari. [Ki öyleyim.]

Mühendis dedim de aslında aklıma şu hoparlörün çalışma prensibini hala bilmediğim geldi, evet ezik bir durum, "ben anlatırım, alırım senin cehaletini" diyen varsa bi' zahmet oradan buradan ulaşsın bana, bu yükle yaşayamıyorum artık.

Zaten sıcak.

Saat de 02:43 oldu. Ben hala "Generator" dinliyorum. Ve çok güzel bir şarkı olduğunu düşünmeye devam ediyorum. Bir yandan da king marka en kral vantilatörüm hem yanardağlara özenen bilgisayarımın ısısını, hem de bana yolladığı ısıl radyasyonu azaltmakla meşgul, bu yüzden size şu anda cevap veremiyor. Ama ben alıyorum notunuzu, ileteceğim kendisine, oldu.

"The Holloways - Generator"un çok süper videosu da işte burada. N'aptın? Hemen atladın mı buraya? Videocu seniii. Atladıysan, önce şuraya tıklar mısın? Lütfen. :]Hiç yorum yok: