19.08.2010

İstanbul'u yangınlar sardı sandım aman!

Sevgili günlük halftayım (öğlene kadar bayağı bir işim vardı çünkü, sonra saldım işi gücü, çalışıyor gibi yaptım, yok lan yapmadım şimdi birisi okur mokur yok yere kendimizi baltalamayalım, süper çalıştım bugün, 17:00'den sonra serdim tamam.) İncesaz dinledim bugün, grooveshark sağolsun.

Şimdi yazacağım şarkıların linklerini, tıklarsın dinlersin tamam mı a benim cağnım, yalnız "sağtıkyenisekmedeaçkidostkalasın".

Bu bir (söze bak: İstanbul'u yangınlar sardı sandım aman! of.)
Bu iki [favori bu bak]
Bu da üç [ama bunu yalnızken dinleme]

Bir de grooveshark aplikasyonu meselesinde çok acayip bir durum oldu. AppStore'da öyle böyle dolanırken, grooveshark'ın uygulamasını gördüm, indirdim. Kullanacağımdan değil de işte bulunsun, Fizy'nin mobil versiyonu üzerinde hala çalışıldığı için kıl olmaktaydım Fizy'ye, yeni açılımlar peşindeydim.

Grooveshark çok iyi oldu, n'oldu, indirdiğim aplikasyon 30 günlük deneme sürümüymüş, ertesi günü AppStore'dan kaldırıldı, ben bir sevin bir sevin, yolda karşıma çıkan ilk hatuna yapıştım şapur şupur öptüm, tabi hatun durur mu, yapıştırdı hemen cevabı; "imdaak sapık var" diye. İmdak dedi heyecandan. Etraftan geçenler de, bir gül bir gül, hatta bir tanesi gülmekten ölüyordu zor yetiştirdik eczaneye, hemen tansiyon tuzlu ayran buzlu badem falan ayılttık, neyse bayağı dalga geçtik hatunla, sonra hadi öpim de barışalım dedim bi' daha öptüm, (var bi' sapıklık evet.)

Gördüğün [ya da okuduğun] gibi canım çok sıkkın günlük. Hayatımda heyecan kalmadı demek istemiyorum, çünkü o zaman sanki, Cuma akşamları paragliding yapıp, Cumartesi sabah kaya tırmanışlarından sonra, Cumartesi gecesi arkadaşlarla ormanda kamp yapıp, Pazar sabahı da rafting sonrası balık tutup paraşütle atlıyormuşum da bunlara şimdi zaman ayıramıyormuşum gibi anlaşılıyor. Halbuki son zamanlardaki en heyecanlı aktivitem Voltron tshirt'i almak oldu. Ama biraz kalın pamuklu, yaz aylarında giyilecek gibi değil. Önünde Voltron var ya, ne güzel tshirt. Seviyorum.

Ee böyle işte. Yatsam uyusam?

- Çok çabuk aşık olabilirim ben.
- Ay öyle mi ne güzel, ben de size aşık oluyor gibiyim zaten.
- Ama çok çabuk da sıkılırım.
- Ben de zaten yalan söylemiştim.
- Sürekli zaten diyorsun.

Evet evet uyuyayım ben.

Hiç yorum yok: