8.09.2010

domatesbiber

Ya oof sevgili günlük of, "Bugün işe niye geldim" tarikatına üye olacağım. Bu kadar boş bir gün daha yaşadıysam o da bundan bir önceki arefe günüdür herhalde. Yarım gün zaten, hayır yani sabah niye hastalanmadım, niye kendimi kötü hissetmedim, neden, niye, sebep, what?

Neyse, bu arada tam saat 13:00'te işten çıkacak olmanın verdiği huzurla internet sitelerinde dolaşırken, tam da saat 13:00'te iki göktaşının dünyayı sıyıracağı haberini okuyunca sarsılarak yıkıldı dünyam, domates biber patlıcan. İrkilerek düzeldim ve oturarak düşündüm.

Olm ya sıyırmazlarsa! Bir tane de değil, iki tane birden ya. "Haşırt tu dı bilekbord" kıvamında Mecidiyeköy'ün ortalık yerine dalıverirlerse? Tam işten çıkmış eve giderken, küt diye kafama göktaşı düşerse, eve ulaşamadan astro kalıntı haline gelirsem, böhühüevogue. Hatta asdfgh ile karışık adfghkjshd.

O değil de boş yere yarım gün çalışmış olacağız ya. Ne fena. Düşecekse de erken düşse bari, boş yere mesai harcamasak.

Ondan sonra onbirden sonra onikiden sonra bir. Hiç zaman geçmiyor, acaba kendi kendimle toplantı düzenleyip gidip toplantı odasında uyusam mı? Saat de onbir oldu. Yiiha! Heyecan oldu sanki biraz. :]

Nipdot: Şuralara bir uzay gemisi falan inse de hayatımıza hareket gelse (Bir de mesela "şilep" lafı çok hoşuma gitmiştir, gemi deyince aklıma geldi ne alakası varsa.)

4 yorum:

Sıradan Bir Sazan dedi ki...

Yahu ne güzel yazıyorsun sen, kıskanıyorum fena...

13:00'e az kaldı. Benim mesaim 12'de bitmesine rağmen, ailemin eline üç kuruş para geçsin diye bekleyeceğim o saati.

Çok az kaldı bak :)

Sadece 45 dk.

Monera dedi ki...

Efenim o sizin güzelliğiniz :]]
3 kurus para geçsin diye, nayir, çok dramatik oldu bu sanırım agliycim :]
Nöt: 25 dk kaldi.

dunyada bir balık dedi ki...

domates biber patlıcan da ne alaka :D
hep derler göktaşı çarpacak diye hiçbişey de olmadı inanma fake haberler bunlar asparagas hepsi ara gaz kesss balııkk :D :))

Monera dedi ki...

Balık: ehehe harbiden de fake çıktı haber, ki doğru çıkmasını da ummuyordum aslında :]] eve geldim yatıyorum yok böyle nes'e :]

"Yıkıldı dünyam" diye bitirince devamında domates biber patlıcan gelir şarkıda :)) (bakınız: barış manco)