6.10.2010

Al kendini git dedi çok sevdirmeden

"Bu dünyadan değil" ya da "dış uzayda bir zaman sıçraması oldu" gibi laflar hoşuma gidiyor günlük.

Şimdi bu Ali Ağaoğlu'nun yeni bir projesi var, reklamlara çıkıyor, o da olacak, bu da olacak, 10. katta bahçe olacak, bahçede ağaç olacak falan falan neyse, sonra 10.000 lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak diyor, sonra da işçilerle birlikte kahkahalarla gülmeye başlıyor. Demek ki ona da komik geliyor söyledikleri, sadece bize değil. :] ehehihou.

İşin özü şu ki, aslında hiçbi'şey yazasım yok biliyor musun günlük, oturdum müzik dinliyorum öyle, al sen de dinle. Dünden beri, arşivleri karıştırırken bulduğum şarkılardan biri;

(sana göre olmadığını söyleyeyim, sonra uyarmadı deme :] ) [Bence güzel]
[Subliminal Fear - Anger of Betrayed]

Saat de 00:07 James Bond olmuş. Yatayım ben.

Bu arada önümüzdeki kış, son bin yılın en soğuk kışı olacakmış diyorlar, hatta bugün hava raporunda abartıp hafta sonu kar bekleniyor falan dedi sunucu, lan Ekim'deyiz olm daha ne karı? Genel olarak olan şu Gulf-Stream sıcak hava akıntısının faaliyetini yerine getiremeyip Kopakabana'da alevli margarita içmeye gitmeye başlamasıyla oluyormuş bu durum.

Hatta bugün televizyonda adamın biri dedi ki, ilerde dedi, tüm İngiltere falan buzullar altında kalabilir dedi, bu Gulf-Stream tatilden dönmezse dedi, al dedi, git dedi, nerde kalırsan kal dedi. Patron dedi kızar dedi. Al kendini git dedi.Buna benzer bir de şu video var.

8 yorum:

Kitap Delisi Gizem dedi ki...

senin bu videolardan alıntıların da beni öldürüyor:).evet parçayı eklemişsin şu anda dinliyorum ve ''ex yan masa'' uzaktan duyuyor.ne diyor biliyor musun?''Gizem hangi hayvan böğürüyor orada kapat şunuuu''..cık cık cık beğenmesen bile insan hayvan mayvan der mi ya?di mi?.bu arada ben o kadar da beğenmedim değil :)

dunyada bir balık dedi ki...

"10.000 lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak diyor, sonra da işçilerle birlikte kahkahalarla gülmeye başlıyor. Demek ki ona da komik geliyor söyledikleri, sadece bize değil. :] ehehihou"

Ya monera helal sana buradaki espiriyi kapmışsın :D Aynen öyle kendisi bile inanamıyor şaşkın sevmem zaten o adamı :) Çatıya da golf sahası mı yapıyor ne :p

Monera dedi ki...

Gizem: ahahah di mi ya? Ne o öyle hayvan mayvan boguruyor filan, cık cık cık sanata saygı kalmamış :))

Monera dedi ki...

Balik: ehehe aynen, dalga mi geciyosun len bizle sayın Ağaoğlu :)) golf sahası da var elektrik de üretiyor ayrıca :))

Baby Jeans dedi ki...

ahahaha çok güldüm yaa :)) bu rap şaheserini de bu vesileyle yeniden anmış, dinlemiş, kulağımızın pasını silmiş gönlümüzü beslemiş olduk.

gulf stream'e fena takmışsın. hiç sevmiyosun galiba soğuk hava :p

alevli margarita o da iyiymiş =)dönmez tabi!

Monera dedi ki...

BabyJeans: Aman efenim bu soğuklar sinuzitlerimi azdırıyor, romantizmalarimi tepe taklak ettiriyorlar. :)) Çok haz etmiyorum soğuklardan. Ama yaz öyle mi, ah yaz öyle mi. Ne güzel yaz. :]

Baby Jeans dedi ki...

o zaman yaz yaz yaz bi kenara yaz bütün sözlerini :p

kışı hiçkimse sevmez; ondan ben sevmeye karar verdim :(

zavallı kış, hiçbir zaman yaz kadar şımartılmamış!

Monera dedi ki...

BabyJeans: Ehehe, kar yağmur altında su gibi islandiginizda falan bu yazıyı ve o sevmediginiz sıcak yaz aylarını hatırlayın lütfen. Nihehe :))