24.11.2010

Beni kimse mimlemedi

Ben kendim yaptım. TeraziLastik'in şurada gördüğüm yazısına istinaden;

Günlerdir beklediğim geyik malzemesi çıkmış gibiydi, üstelikte uzun zamandır bi'şeyler yazmamış olmanın verdiği sıkıntı ve kafamın 1 olmasının [6 sıfır atılınca böyle oldu] da etkisiyle, yaz olm dedim kendi kendime, ama öyle gazlamalardan gaza gelmediğim için [gazlamalardan gaza gelmek] yazmadım.

Sonra gazlamanın etkisi geçince yazmaya karar verdim. Nedir: Çalışma yaşamı, ev, okul dışında ne tür uğraşlarımız var? 3 tane yazacağızdır.

O zaman yazıyorum; bu aralar sadece,

1- Servise biniyorum.
2- Yemek yiyorum
3- Uyuyorum.

Bunlardan en çok yemek yemeyi ve uyumayı seviyorum. Çoğunlukla servise bindiğimde de uyuduğum için dolaylı yollardan servisi de seviyorum. Uyurken yemek yiyebilsem uyumayı 2 kat daha faza severdim. Servise binip uyuduğumda yemek yiyebilseydim de 2x2x2 etti 8. O zaman da 8 kat daha çok severdim.

Ama olmasını istediğim şeyleri sıralayacak olursak,

1-Mesela spora başlıyorum, yüzmeli müzmeli koşmalı moşmalı, aletli maletli jimnastik, barfiksli marfiksli atlama beygiri falanlı filan.
2- Ah şu elenktronik gitarıma bir jak kablosu alanda, ben onla ne yahşi şeyler yapabilende. Alıcam, olacak.
3- Fotoğraf.

Gördüğün gibi aslında yapmak istediğim şeyler de yaptıklarımın teminatı gibi bi'şey. Elle tutulur gözle görülür bi'şey yok.

Bazen düşünüyorum ulan çok boş yaşıyoruz sanki hayatı diyorum, canım sıkılıyor. Hoop hemen konuyu değiştirip, Ezel'i izlemeye başlıyorum, Öyle bir geçer zaman ki' yi izlemeye başlıyorum, vah diyorum ulan ne hayatlar var bak diyorum, hep kendi kendime diyorum bunları biz gene iyiyiz diyorum, kendi kendime diyorum, biz diyorum, aa iyice kendime konuşuyorum, lan iyice manyağa bağladım.

4 yorum:

Syrakusa/Beter Böcek dedi ki...

Monera delisin :)

TeraziLastik dedi ki...

Filim icabı gibisin ♥

Monera dedi ki...

Syrakusa: Eheheh, zaman zaman :]

Monera dedi ki...

TeraziLastik: Filim icabı :]]