15.11.2010

Fizy'ksel çıkarım Vol:20 ve Last.fm göçertmesi

Sonunda olan oldu sevgili günlük, onca yıldır bilgisayar kullanıcısıyım bir windows çökertmedim, ama çökertmeden çıktım da geldim Halil'im gibi koskoca Last.fm'i çökerttim, aferim bana.

Şimdi nerede o nadide skroplamaların? Nerede? Skroplamadan gidiyorsun, bana veda ediyorsun. Lan durup dururken ne oldu da çöktün? Hem de nasıl ve de niye?

Görsel koyalım, görsele gel görsele.

İşte çökmüş bir lasf.fm görüyoruz. Bakın nasıl da çökmüş. Bitkin ve huzursuz. Belki de biraz kızgın, hatta biraz hırçın. Ama ne olursa olsun vakur ve gururlu. Yani bildiğin idiyot.

Sonra efenim, iki günlük haftasonu tatilinin ardından yarın yarım gün için de olsa işe gidecek olmanın vermiş olduğu tatlı bekleyiş fonda çalan şarkının mental gıdıklamasıyla artık dayanılmaz bir hal alıyordu. Fonda çalan şarkı için buraya tıklayabilirsiniz. Ya da buraya. Ya da buraya. Ve hatta buraya. [nasılsa hepsi aynı yere çıkıyor.]

Bu yüzden de bu hususu fazla düşünmemeye karar verdim. Ne de olsa kimsenin hiçbir zaman daha iyi bir önerisi olmamıştı.

Sonra da şu şarkı başladı ki, bu şarkıyı özellikle de son bir dakikasını çok sevdiğimi belirtmeden geçemeyeceğimdir. Neyse bu kadar fizy'ksel çıkarım bence yeterli bu akşamlık.

Ya saçma saçma konu dağılıyor, toparlayamıyorum, o yüzden uzatmıyorum. Yarın iş var. Aa ben yarın sinemaya gideceğim. Yani umarım.

Hiç yorum yok: