12.11.2010

Zom!

Sanki bir zombiyi otomatik pilota bağlamış gibi...

Bu arada "Walking Dead" ilginç bir dizi, yarım zombiler falan var. Evet evet bildiğin yarım. Bir bölü iki yani. Ya da sıfır nokta beş.

Sıfırnoktabeş ayrıca bir uçlu kalem ucudur. Çabuk kırılır falan. Kullanmayı bilmezsen.

...hissediyorum bu aralar. Aynı saatte kalk, aynı yere git, aynı saatte evden çık, aynı servise bin, aynı yere otur, aynı yerde uyu, aynı yerde uyan, aynı yerde in, aynı asansöre bin, aynı kata çık, aynı yere otur, aynı saatte çık (Mesai'ler kabilesi tarafından rehin tutulmadıkça), aynı yere dön...

Yine son zamanlarda hayatımdaki en büyük heyecan arada bir giydiğim renkli baksır. Baksır da öyle yazılmaz zaten, düşün yani o derece rutinim günlük. Çok subrutinim günlük. Ve bu beni inanılmaz sonsuz döngülere sokuyor günlük. Yoruluyorum. Yoruldum. Yorgunum. Yorgunsun. Yorgun. Yorgan. Aa sahi yorgan demişken ben yatayım. Ama çok yatay kalmayacağım.


Godsmack - Faceless

5 yorum:

dunyada bir balık dedi ki...

"Yine son zamanlarda hayatımdaki en büyük heyecan arada bir giydiğim renkli baksır."

:)))

Gerçekten genelde insanlar hep bir rutin içindeler.Hapsolmuş gibi.Her günüm aynı diyen o kadar çok insan var ki tek değilsindir inan.

Kitap Delisi Gizem dedi ki...

İçimi kararttın sabah sabah.Neşelen amaaa bak bugün cuma..Sen şimdi kesin pazartesi günü de çalışmıyorsundur..9 gün tatil yapacaksın.ooohhh..bunları düşün bunları.

(ayrıca dün gece rutinden biraz dışarı çıktın..çünkü ben gtalk ta yoktum:) ) #kafaütüleyengizem yıhyıhyıh :)

Monera dedi ki...

Sevgili Bir Balik: :)) Bana bu kalbin kadar temiz yorumu ayırdığın için öncelikle teşekkürü bir borç bilirim, sonralıkla da aslında sürekli bir rutinin içinde olduğumun farkında olduğumu bilmeni isterim ve yine aynı şekilde biliyorum ki aslında herkes de kendi rutininin içinde ve yine diyorum ki can sıkıntısı öyle ara ara gelip sonra gidiyor, çok da takılmıyorum, misal şimdi hiç öyle rutinmiş bilmemne gibi tasalarım yok. Oturdum çay içiyorum, oh. :]]

Monera dedi ki...

Sevgili Bir KitapDelisiGizem: :)) Bana bu kalbin kadar temiz yorumu ayırdığın için öncelikle teşekkürü bir borç bilirim, sonralıkla da o kadar yoğun bir gün geçirdim ki rutin mutin düşünmeye halim kalmadı zaten demek isterim, ayrıca da Mesai'ler kabilesini atlatıp eve gelmemin üzerinden yaklaşık bir saat geçti, oturdum çay içiyorum, oh. rutin mutin hakgetire, takılmamak lazım. Hatta ve hatta birazdan fotograf makinemi alıp gece fotografçılığı konusunda örnek çalışmalar için sokaklara düşeceğim şu pil şarj olsun da. [Ouvv bu son cümle Gizem'i mahvetti :] ] yıhyıhyıh.

Kitap Delisi Gizem dedi ki...

aaahhhhh aman tanrım!bir fotoğraf makinem olsuunnnn o zaman görüşeceğiz beyefendi..