21.12.2010

Diskınektsamhaw

Newton'un kıyametin kesin tarihini hesaplamaya yönelik gizli çalışmaları olduğunu biliyor muydun günlük? Ben bilmiyordum yahu, ne acayip. Olay sadece basit bir elmadan falan ibaret değil.

Bu arada benim blog temasına ufak bi' değişiklik yapmış idim vakti zamanında, şimdi yazıların boyutlarını küçültemiyorum iyi mi? Değil tabi ki. Hepsi aynı büyüklükte kalıyor, ve bu beni çok mu çok mu çok mu çok üzüyor. [Yok lan ne üzülecem, değiştiririm tekrar düzelir, düzelirse ekime kadar düzelmezse kasıma kadar olmadı 2011 diye de bi'şey var.] (Bak bu parantezi küçük yazacaktım mesela, olmadı, lan üzülüyorum galiba, öf.)

Aa cidden lan bu arada 2011 diye bi'şey var, ve hâlâ ben o çocukluk yıllarımda izlediğim bilimkurgu olaylarını göremedim, nasıl atmışsınız lan öyle yıl 2000, yıl 2010, bilmem ne, uçan arabalar falan, uzay gemileri falan, resmen yemişsiniz lan bizi. Bu arada yeni yılla ilgili NoelDayı'dan beklentilerim var. Mesela bir matkap, vınnnn! Ne bekliycem çok afedersin lan sayın günlük yeni yıldan, yeni yılın [...neyse] size bi'şey olmasın. (Hişş çoluk çoocuklar, burayı siz okumadınız, okuduysanız da bi'şey anlamadınız, tamam hadi bakiym. Gidin daha faydalı işlerle uğraşın, mesela ailenin tüm bireyleri oturmuş konsantre bir şekilde televizyon izlerken, alın bir kitap yanlarına geçin sessiz sessiz okumaya başlayın.)

Diskınektsamhaw6 yorum:

Kıreyzi Görl dedi ki...

2000de uzay çağı beklemen tamamen seni iyi niyetinden ve hoşgöründen kaynaklanıyor. Ama aslında bi yerde bizim için olmasa da, bissürübin dolarlar verip uzaya gidenler için ikibinler uzayda gezinti yıllarıdır.

Kitap Delisi Gizem dedi ki...

sen çocuklara öğütleyeceğine azıcıkda kendin okusan nasıl olur! :)

Syrakusa/Beter Böcek dedi ki...

Noel Dayı ha :))))Monera alemsin :)

Monera dedi ki...

KıreyziGörl: Karbon ayak izi çok büyük onların :]]

Monera dedi ki...

Gizem: Olsun, o da olacak bir gün :] okuyanın ve okutanın dostu blog :]

Monera dedi ki...

Syrakusa: Ehehe, bir zamanlar bir flash animasyon vardı, bilirsin; Ben noel dayıyım deliganlıyım :]