28.12.2010

Kim saksı olmak ister ki?

Kimse saksı olmak istemez tabi ki.
Sonra insan bir canhıraş nida ile yırtınır için için; "Saksı değilim ben! Saksı değilim!"
Saksı mıyım lan yoksa?

İnsanın en iyi dostu elektronik aletlerdir günlük, bunu hiç unutma. Kitap yorar. (gizembeniöldürme :] )

Çünkü elektronik aletler güzeldir, onlarca yüzlerce insanın aklı bir araya gelip uzun süren araştırma geliştirme çalışmalarından sonra üretilmişlerdir, sürpriz yapmazlar, eğlencelidirler, tuşlarına bastıkça ses çıkarır, ekranı falan olur seni bağlar, seni eğlendirir, seni yormaz. Yaşasın. (şimdi bu paragrafı yazarken çoğul eklerini sonradan düzelttim o yüzden bazıları düzelemedi, bu da beni çok üzelemedi aslında, kalsınlar öyle, kimi ler'li kimi ler'siz.)

Kafam karışık -ki çoğu zaman öyledir, yok lan değildir (gördün mü?)- aslında "yatıp uyusam mı acaba ne dersin sevgili benliğim?" ile "yatıp uyusana lan!" arasında gidip geliyorum. Ama kendime kızamıyorum, çünkü kendime yeni elektronik aletler aldım bugün. Noel Dayı aloo!! Ben senin getireceğin hediyenin ta-aşşuku talat ve fıtnat. [hiç okudun mu? ben hiç.]Nöt: Eeeğm, hobilerime gelince; Sıkıldıkça formspringe girip kendime soru sorarım, ne manyakça.

4 yorum:

Syrakusa/Beter Böcek dedi ki...

Seni bu iç sesin öldürecek :)

Kitap Delisi Gizem dedi ki...

sevgili gıcık;

neler aldın kendine yine?ayrıca kitaplar yormaz aksine dinlendirir:).benim sadece birazcık gözlerimi yoruyorlar o kadar:)

Monera dedi ki...

Syrakusa: Geçinip gidiyoruz işte :]

Monera dedi ki...

Gizem: ih ih :] nintendo wii aldım. Kitaplar konusunu da yeni yıla erteledim. Yeni yılda başlıyorum kaldığım yerden :]]