28.01.2011

ofulanofça

Lan sevgili günlük, bi' tek benim blogda mı görünmüyor bu paylaş butonları? Sonra yazı fontunu da küçültemiyorum oldu mu iki? Ofulanofça!

Hatta veya hutta, geçtiğimiz günlerden bir gün temayı değiştirmeye kalktım, biraz ayakta durduktan sonra tekrar oturdum, temayı değiştirdim, bana mısın demedi, hala yok hala yok. Ne bu yazı kısmının altındaki eklentiler paylaşlar maylaşlar görünüyor ne de yazı font büyüklüğü değişiyor. Gel de sinirlerini bozartma. Karlofça pasarofça.

Ondan sonra da bi' de google analitik dalgası bozuldu temayı değiştirince hay bin köfte. Halbuki analitik geometrim de her zaman iyi olmuştur. Baktım ki analitikler hiç de öyle analitik olmuyor kaç gündür, ben de ne yaptım? Hemen analitikleri aldım -kodu var onların bi' tane- yapıştırdım düzeldi. Artık mahalle çok mutlu. Çünkü ben analitiklerimin çalışmadığını gördüğüm zaman mahalleyi esir almış ve şatomuzun B3 katındaki zindanımsıya kapatmıştım. Ne ekmek ne de su, sensizlik doğrusu, bişey bişey de bişey, yanımda ol yeteer, demiştim onlara. (hey gidi hey, bir teoman vardı, hala var.)

Şimdi baktım analitikler çalışıyor, e tabi o zaman tüm mahalle mutlu lerzan mutlu.

Hiç yorum yok: