3.06.2011

Alt notalarda paçuli falan...

Olm sevgili günlük, bu parfüm olayları ne acayip lan. Sabahtan beri bakınıyorum, bu pırayvıt şoping sitelerinde indirimli falan parfümler var. Parfümüm de bitti bitecek gibi. Bitti lan aslında bitecek değil, bayağı bayağı bitti. Bittiği için de dedim ki kendi kendime, oğlum dedim, parfüm bitti dedim, git dedim al dedim kendine dedim parfüm al da sür dedim, al dedim git dedim… de, abi insan kafayı ısırır bunları incelerken, açıklamalara gel;
 
“Emsalsiz bir maceranın kahramanı bilinmeyene doğru sanal bir yolculuk yapıyor.” Yiiihaaa! Bu ne lan? Ne demek şimdi bu? Alsan bi’ türlü, almasan iki türlü. Türlü türlü. Sanal yolculuklar falan, bir de bilinmeyene yolculuk diyor. Lan parfümü sürdükten sonra eşşedüenlaaa… mı yani? Geç.
 
Al bir tane daha, “İleri teknolojik içeriklerin ve doğal ham maddelerin eşsiz kombinasyonu yepyeni bir hayalde sizlerle buluşuyor.” Allah Allaah, yürü be kim tutar seni. Kendine özen gösteren hacker’ların hassas tercihi.
 
Hobaa, “Şişe tasarımında geniş kavisler alçakgönüllü çizilmiş zarif kenarlar dokunulası duygusallık hakim” hadi buyur buradan yak. Şişeyi mi alıyoruz, parfümü mü alıyoruz, şişeyi alır gibi yapıp parfümü mü döküyoruz, parfümü sürer gibi yapıp şişeyi mi öpüyoruz, ne yapıyoruz? Ne yapayım ben çohaefersin şişesinin alçakgönüllü çizilmiş kavisli kenarlarını? Ayrıca o kavisler yüzünden mi 99,99TL bunun fiyatı? Gel de kopma. Haydi o zaman Davut Güloğlu hepimiz için söylesin, hepp beraber kopalım bari, hop hebeyle hopalım bari, hüop heleyley hebelep hüp hüp, desin.
 
Ahahaha, işte bu; “baştan çıkarıcı odunsu uyum” parfümde son nokta. :]
 

Hiç yorum yok: