22.06.2011

Mağdurum lan!

Sevgili günlük n'aber, "sana uzun zamandır girişemiyorum" postlarından birinde daha birlikteyiz. Evet farketmiş olman gerekir ki sana uzun zamandır girişemiyorum sevgili günlük.

Çünkü şimdi bu Dünya'nın Güneş etrafında dönmesi nedeniyle oluşan kavramların -mesela mevsimler olabilir bunlar- "yaz"a denk gelmesi, benim için "yazma"ya denk gelmesi gibi bi'şeyler oldu.

Bu arada yaz gelmiş demişken, -"ama bana yazma geldi" esprisini yapmayacağım hayır Dünya henüz buna hazır değil- bu arada dünya bazen büyük harfle yazılıyor bazen küçük harfle yazılıyor, bunu biliyorsun, ben ama şimdi unutmuş gibi gibiyim, rastsal olarak büyük harfle yazıyorum lütfen sonra aman da bu böyleydi diyerekten beni gerimseme.

Ne diyordum, hah, bu arada yaz gelmiş olduğu için benim şu ihtiyar bilgisayarın da devreleri iyice ısınmaya başladı. Tabi ısınan devreler de sonunda düşüyor derde. Isınan devrelerin derdi de fıldır fıldır dönen fanları geriyor haliyle. Fıldır fıldır dönen bu fanlardan çıkan gürültü değme sivrisineklere taş çıkartır cinsten hakikaten mirim sevgili günlük aman diyeyim vay dağlar.

Ben de böyle olunca n'apıyorum, n'apıcam lan bilgisayarı buzluğa sokacak halim yok herhalde, açmıyorum ben de.

Sonuç olarak, şu Emniyet Müdürlüklerinden Sürücü Belgesi için randevu almak tam bir ölüm lan olm sevgili günlük. Kaç gündür randevu almaya çalışıyorum dolu da dolu. Güya internet.

Mağdurum lannn!

Hiç yorum yok: