9.02.2012

bir berber bir klavyeye neler demiş...

Sevgili günlük, n'aber?

Ben yeni klayve aldım, pardon klavyew aldım, pardon klavyte aldım, olmadı, klayve aldım, hayır klavye aldıum. Evet klavye aldım, onu deniyorum.

Gördüğün gibi henüz alışamadım.

Saygılarımı sunuyorum.

Deneme deneme, ses, ses, 1 2 1 2 , çekoslovakyalılaştıramadıklasrımızdan mısınız? çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız*, çekoslovaklyalılaştıramadıklarımızdan mısınız? çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız? çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız? çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız?

üç tas has kayısı hoşafı, bir berber bir berbere gel beraber bir berber dükkanı açalım demiş, berberistanda demiş ama, ki öyle bir yer yok aslında, berberistan diye bir yer yok yani, en azından ben duymadım, belki de vardır. Baktık, varmış. [1]

bir kartal bir kartala bre kartal dal sarkar kartal kalkar kalk kartal kalkar karkar kartal kartal kar kartar, dal sarkar kartar kartar, kartar partar kar tarkar, al bu takatukaları takatukacıya takatukalatmadan kartar kartal dal kartar.

Evet henüz daha alışamadım klavyeye. :]

[1]: Berberiler, bugünkü Mısır, Libya, Tunus, Cezayir ve Fas'ı içine alan Kuzey Afrika'nın bilinen en eski yerli halkıdır. (Bakınız: link)

Hiç yorum yok: