8.09.2014

Sanırsamalar

Evet, az önce de dediğim gibi, bazen kulaklıklara bakıyorum, ulan bir kulaklık alayım kendime diyorum, sonra evdeki kulaklıklar geliyor aklıma, dur lan n'apıyorsun diyorum, duruyorum. 

Galaktik nehir diye bir şey varmış; Samanyolu galaksisiz de -Milkyway- bu galaktik nehirlerden bir tanesibib kolunda gibi görünmekte ve sonsuza doğru akıp gitmekteymiş, Abariiy demek istiyorum sayın seyirciler. 

Bu arada fark ettin mi? Yabancıların "MilkyWay" diye isimlendirdiği galaksimize biz "Samanyolu" demişiz. Bence biraz garip. Hatta garip olduğu kadar manyakça. Bence Saman yolu yerine "SütlüYol" dememiz gerekirdi. SütlüYol Galaksisi. Işınla bizi Skati!

I-Phone 6 için eline çip taktıran adam kadar beyin mıncıklaması yaşanmaz herhalde. N'apıcaksın kardeşim acaba, maksat?

TDK'ya sordum, "Sanırsama" diye bir kelime yokmuş. Bence olmalı. Anlamı da, "İnsanın ara ara aklına gelen garip sanrılar ve karmaşık düşünceler silsilesine girme" olmalı. Hey TDK, al kullan bunu.

In Flames'in son albümünden "Paralyzed" güzel şarkı. Dinleyin. Beğenin.

Amerika'da yaşasam, Apple etkinliği öncesinde gider kuyruklarda bekler miydim diye kendi kendime sordum, düşünüyorum, cevap veriyorum; gitmezdim.

Lan bu "Siren Charms" da güzel şarkıymış, albüme ismini veren, kendi halinde, zaman zaman duygusal, zaman zaman ayı.

Bu aralar yine acayip derecede "nasıl bir yüksek derece işte onu sen düşün" elektronik cihaz alasım var. Şeytan diyor ki git al bi' tane LG Led Tv. Sonra bi' çakıyorum ağzına, ağzını burnunu kırıyorum, almıyorum. Bak gene gelmiş vıdıvıdı ediyor. Dıkş!!

1749 Liralık günün fırsatı mı olur lan!

Don Diablo kim, DJ Otto Knows kim, kim lan bunlar? Benim mail kutumda ne işleri var?

Uuuuu,"When The World Exploooodes". Tabi ki In Flames. Gerçekten yahu, Dünya patladığında ne yapacağız acaba. Patlarız biz de herhalde. Lan şarkı çok gazla başlayınca güzel gibi gelmişti, ama şimdi baktım da o kadar da güzel değilmiş.

LG Flex ne gereksiz bir telefondur yarabbim. Bi' de utanmadan 1500.

Telefonumun kilit ekranına "It does not matter how slowly you go / so long as you do not stop" yazdım. Çok şık oldi, çok şekil oldi. :]

Hiç yorum yok: